Bądź pochwalony, przybyszu!

Ta jama królicza wyrosła w ziemi tak niespodziewanie, prawda? Przerażony spadałeś długi czas między tykającymi zegarami i innymi dziwacznymi rzeczami. 'Zjedz mnie!', 'wypij mnie!' - cóż za bzdury? Obruszyłeś się zapewne. Chcesz stąd wyjśc? A nie zwiedzisz jej najpierw? Skoro tu trafiłeś, prawdopodobnie za własnym szczęściem, lub za zaproszeniem żaby dwornej! Nie czekaj, przyjmij zaproszenie, czekaliśmy na ciebie! Ciężko się odnaleźc? Obok, przy naszym Drogowskazie, widnieje słowniczek wytyczony słowami "Białe róże pomalowane na czerwono" - już wszystko będzie dla ciebie jasne! Ale pamiętaj! Od Ciebie zależy, czy Rokrocznia spisze twe mienie, czy Królowa Kier zetnie cię o głowę!

niedziela, 24 marca 2013

012. Odmowa: http://odcienie-pasteli.blogspot.com/

Na spotkanie z Kotem Dziwakiem zaproszenie dostała Stokrotka z bloga odcienie-pasteli.blogspot.com
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kot przechadzał się ścieżkami królewskiego dziedzińca. Nagle, zobaczył w trawie małą osóbkę. Podbiegł w tamto miejsce. Nieznajoma wyglądała na osobę niezbyt oswojoną z nowym otoczeniem. Zauważając kota cofnęła się w tył, lekko zaskoczona. Na ten gest Kot odpowiedział:
"- Hmm... niestety nie takiej osóbki szukam. Odejdź nim złapie Cię królewska straż!"
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Odmowę wystawiam z jednego bardzo konkretnego powodu:
1. Zmieniłaś wygląd bloga będąc w kolejce, kiedy to, w regulaminie napisane jest, iż będąc w kolejce nie modyfikujemy NIC w wyglądzie bloga.

Nawet nie wiesz jak mi przykro. Już zaczęłam pisać tę ocenę, miałam zamiar ją skończyć. Nie wiesz jak bardzo zależało mi na ocenie twojego bloga. Bardzo chciałam żebyś wybrała właśnie mnie. Myślałam, że wreszcie uda nam się wystawić nową opinię, a tu guzik. Szkoda, oj wielka szkoda :(

9 komentarzy:

 1. Oh, całkiem o tym zapomniałam. A tak długo czekałam na ocenę, że już o tym też zapomniałam. czy będę mogła zgłosić się jeszcze raz??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po upływie miesiąca od wystawienia odmowy. Liczę na to, że sytuacja Cię nie zniechęciła. Czekam na Ciebie ;)

   Usuń
  2. Jak nie zapomnę to się zgłoszę :), może jak będziesz pamiętać, to mi przypomnisz za miesiąc ;p.

   Usuń
  3. Jak nie masz nic przeciwko to mogę ;P

   Usuń
 2. Drogi Szalony Kapeluszniku! Życzę Ci z okazji dzisiejszych świat Wielkiejnocy wszystkiego najlepszego. Wesołego jajka!
  Minnimka - chciałam życzyć wszystkim razem na blogu ale się zaciął, zanim Kotek i Królowa się obrażą niiech zerkną na swe blogi ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Już minął miesiąc od kiedy zgłosiłam się pierwszy raz. Czy mogę zgłosić się ponownie??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że możesz aczkolwiek zapytaj jeszcze Królową Kier. Nie wiem tylko czy na razie pojawi się coś nowego
   ~Kot Dziwak~

   Usuń
 4. Być może się zgłoszę. Pomyślę nad tym :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wróciłam.
  Miałam nadzieję, ze kiedyś będę miała okazję zobaczyć jak został oceniony mój blog przez Ciebie.
  Daj znać jeśli wróci Twoja świetna ocenialnia.

  OdpowiedzUsuń

Wyrażając swoje zdanie odnośnie naszych ocen liczymy na kulturę osobistą. Nie piszemy tu po to by robić wam na złość - piszemy po to, by pomagać innym w ulepszaniu ich blogów.