Bądź pochwalony, przybyszu!

Ta jama królicza wyrosła w ziemi tak niespodziewanie, prawda? Przerażony spadałeś długi czas między tykającymi zegarami i innymi dziwacznymi rzeczami. 'Zjedz mnie!', 'wypij mnie!' - cóż za bzdury? Obruszyłeś się zapewne. Chcesz stąd wyjśc? A nie zwiedzisz jej najpierw? Skoro tu trafiłeś, prawdopodobnie za własnym szczęściem, lub za zaproszeniem żaby dwornej! Nie czekaj, przyjmij zaproszenie, czekaliśmy na ciebie! Ciężko się odnaleźc? Obok, przy naszym Drogowskazie, widnieje słowniczek wytyczony słowami "Białe róże pomalowane na czerwono" - już wszystko będzie dla ciebie jasne! Ale pamiętaj! Od Ciebie zależy, czy Rokrocznia spisze twe mienie, czy Królowa Kier zetnie cię o głowę!

środa, 20 lutego 2013

Na służbę w Krainie Czarów

Masz ochotę dołączyć do nas i - w szramki lub ramię w ramię - stawać z gośćmi Krainy Czarów jako jej mieszkańcy? Sprawa wydaje się być aż za prosta, ale od czegoś trzeba zacząć. Bycie jednym z nas to nadzwyczaj niesamowity zaszczyt, za darmo go nie dostajesz, i nim zaakceptuje cię najmniejsza myszka i największy poplecznik Żaberzwłoka, pozostajesz najzwyczajniejszą żabą dworną - tą na każde skinięcie wspaniałej Kier Królowej, krzątającą się w krwistych frakach bo gmachach jej zamku. Jeśli zależy ci na pozostaniu tu i zapisaniu się na niezmiennych kartach Rokrocznika jako mieszkaniec, Twoim zadaniem jest wybrać się poza jamę króliczą i głosić naszą krainę! Co to oznacza? Najprostszą w świecie reklamę. Za każdy blog, jako żaba dworna dostajesz jeden punkt. Po uzyskaniu 50 punktów oficjalnie zaprzestajesz bycia posłańcem i masz możliwość wybrania swojej postaci z tematyki naszego bloga, czyli Alicji z Krainy Czarów - jednak, pamiętaj! - niezajętej. Któż to widział dwa Białe Króliki na kartach Rokrocznika?  Spieszyć się jednak musisz, żab dwornych nie brakuje, a im szybciej chcesz pozostać mieszkańcem, tym więcej blogów musisz odwiedzić z naszą formułką:

"Mości państwo z blogostwa (link bloga, na którym zostawiasz reklamę) zaproszeni zostali na Wariacki Podwieczorek z wzniosłej reprymendy samej Królowej Kier! Zerkną w cne oczęta najwyższej władczyni, wymienią słów kilka z Białym Królikiem i przy Alicji przejrzą się w lśniących łuskach Żaberzwłoka. Uwaga, uwaga, sądzony będzie Walet Kier! Ufni krajobrazem Krainy Czarów, wgłąb króliczej nory zajrzą najwyżsi, zatańczą kadryl z homarami - och! Któż ciastka skradł?! - tu i tam prosiak i pieprz, w dymie fajki rada Gąsienicy, aż nadejdzie świadectwo Alicji! 
Od twego blogostwa zależy, czy zapiszesz się w kronikach Rokroczni, czy zostaniesz ścięty o głowę! Odważysz się zagrac w krokieta z nadwornymi Asami i Dzisiątkami?
http://wariacki-podwieczorek.blogspot.com"

 Po każdej reklamie, należy zgłosić się do Królowej Kier tudzież Szalonego Kapelusznika i wydać spis tych, które otrzymały już zaproszenie na nasz Wariacki Podwieczorek. Biegłością i sprytem się wykaż - jeden blog nie może otrzymać dwóch reklam, nawet, jeśli była tam już inna żaba dworna! Musisz szukać szybciej od innych, inaczej obok nosa ci przejdzie niebotyczna okazja.. 

Rekrutacja na czas teraźniejszy zamknięta. W razie otwarcia, zgłaszać się należy do Królowej Kier (35696392) lub Szalonego Kapelusznika (23270186) na GG.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyrażając swoje zdanie odnośnie naszych ocen liczymy na kulturę osobistą. Nie piszemy tu po to by robić wam na złość - piszemy po to, by pomagać innym w ulepszaniu ich blogów.